تور مجازی ( پانوراماي 360 ) - گروه هنری تصویربرداران و عکاسان شادمان - اتلیه اصفهان

دنیای تجارت امروز، سرمایه گذاری زیادی بر روی تبلیغات در بستر اینترنت و رسانه‌های مالتی‌مدیا و راهکارهای مبتتی بر وب صورت می‌گیرد.

در ایران نیز، با توجه به افزایش اقبال کاربران به اینترنت (طبق آخرین آمار هفت میلیون کاربر اینترنت در ایران وجود دارد)، شرکت‌هایی که از طریق راه‌اندازی وب‌سایت، به تعامل بیشتر با کاربران‌شان پرداخته‌اند، آینده روشن‌تری خواهند داشت. ما در این دپارتمان خدمات متنوعی در در زمینه ایجاد تور مجازی به مشتریان خود عرضه می‌کنیم.

از جمله مشکلات رسانه‌های تبلیغاتی، به نمایش گذاشتن توانمندی‌ها و قابلیت‌های منحصر به فرد شرکت‌ها، کارخانجات و مکان های خاص است که در اکثر مواقع در صورت استفاده از روش‌های سنتی (مانند عکس و…)، حق مطلب ادا نمی‌شود، اما با استفاده از این تکنولوژی (تور مجازی) می‌توان این فرصت را در اختیار استفاده کنندگان در سراسر دنیا قرار داد که از امکانات محیط شما بازدید مجازی به عمل آورده و در جهت تکمیل سطح آگاهی خود اطلاعات دریافت کنند .

تیم مجرب دپارتمان پانورامای شرکت آراد قادر است طیف وسیعی از مکان‌ها (از فضاهای بسیار بسته مانند درون اتومبیل تا مکانهای بسیار وسیع مانند خطوط تولید کارخانجات) را بصورت تور مجازی طراحی و اجرا نماید.

خدمات این بخش، طیف وسیعی از کاربران و صاحبان صنایع را در بر می‌گیرد، از شرکت‌های کوچک شخصی تا موسسات عظیم صنعتی، همه در حیطه تخصصی این دپارتمان قرار می‌گیرند، کارخانجات صنعتی، هتل‌ها و رستوران‌ها، شرکت‌های ساختمانی، طراحان دکوراسیون، طراحان و سازندگان غرفه‌های نمایشگاهی، بیمارستان‌ها، موزه‌ها، مکان‌های تفریحی و زیارتی و …. می‌توانند از خدمات پانورامای شرکت آراد بهره‌مند شوند.